×
1250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO


Hakkımızda

Yöresel Lezzetler

uretim-gorsel

Hakkımızda |  Biz Kimiz ?

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Niyazi Kesim Restoran Bafra ‘da kuruldu.Yıllardır hızını kesmeden faaliyet gösteren Niyazi Kesim Restoran, Türkiye’nin en lezzetli Bafra Pidesi üreten firma ünvanına sahiptir.

Calışma Prensibimiz |   Neden Biz ?

Samsun, Ankara, İzmir ve İstanbul bölgesinde şubelere sahip olan Niyazi Kesim Restoran, sektöründe lider, Samsun - Bafra’da Karadeniz'in en büyük soğuk pide üretim tesisine sahiptir. Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek ; güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunarak yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken bir firma olmak bizim misyonumuzdur.

uretim-gorsel

Niyazi Kesim |  Kaliteye Önem Veriyoruz

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de yemek sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

Niyazi Kesim | Üretim

Niyazi Kesim üretim tesisi, Samsun/Bafra organize sanayi bölgesinde, 5000m2'lik bir alanda faaliyet göstermektedir. Tesiste, pide imalatının yanında, et-tavuk parçalama alanı, catering alanı ve yöresel lezzetlerimizin (Bafra Nokulu, Manda Peyniri, Manda Yoğurdu, Çorba Çeşitleri) imalat alanları bulunmaktadır. Tesisimizde Bafra Pidesinin hazırlandığı bölümde 3 adet taş fırın bulunmaktadır. Hazırlanan pideler soğutma aşamasının ardından vakumlanarak soğuk zincir sistemi ile muhafazası ve transferleri tesisten sağlanmaktadır. Tesiste 4 adet +4 soğuk hava, 2 adet -18 ve 1 adet -40 soğuk hava depoları bulunmaktadır. Tesis, tam kapasite ile çalıştığında aylık 280.000 ile 300.000 pide üretimi yapılmaktadır.Niyazi Kesim Üretim Tesisinin en önemli ve en büyük amacı, tüm Niyazi Kesim Restoran şubelerinde aynı lezzet ve aynı kalitede müşteri memnuniyetini sağlamaktır.