×
1250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO


BAYİLİK

Yöresel Lezzetler

FRANCHISE BAŞVURUSU

Niyazi Kesim Restoran ailesi olarak çalışanlarımıza değer vermeye, gelişimleri için yatırım yapmaya ve onların çalışmaktan gurur duyduğu bir marka olmak için her gün yenilenmeye devam ediyoruz.

Niyazi Kesim Restoran , yenilikçi ürünleri ve yaklaşımı, yurtiçinde gösterdiği büyüme hızıyla tüm Türkiye’ye Pideyi tanıştırma hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Niyazi Kesim Restoran franchising sistemi, yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak, en doğru şekilde yönlendirmek üzere kurgulanmıştır. Sistem, lokasyondan fizibiliteye, konsept yönetiminden mimari projelendirmeye, marka kimliğinden iletişim çalışmalarına kadar tüm hizmetleri kapsamaktadır. Niyazi Kesim Restoran standart hizmet kalitesini kalıcı hale getirebilmek için mağaza açılışından önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları ile işletmecilere eğitim desteği vermektedir. Niyazi Kesim Restoran, tüketici alışkanlıklarını ve beklentilerini alanında uzman araştırma şirketleri tarafından araştırmalarla sık sık test etmekte, pazarın sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevaplar sunmak için Ar-Ge çalışmalarına çok önem vermektedir. Kopyalamanın hızla arttığı rekabet şartlarında hayatta kalabilmek için özgün ve taklit edilemez ürünler geliştirmek için çalışmaktadır. Bu lezzet yolculuğunu yeni coğrafyalara ulaştırma hedefiyle atılan stratejik adımlarla

Şehirler arası başarılar peş peşe geldi, İstanbul’da açılan İstinyepark şubemiz ile birlikte Ataşehir şubemizde misafirlerle buluştu. Niyazi Kesim Restoran franchising sistemi sayesinde başarılı ortaklıklar kurularak en sevilen tatlar en uzak mesafelere ulaştırılmış oldu. Niyazi Kesim Restoran ailesine katılmak ve Türkiye’nin dört bir köşesinde Niyazi Kesim Restoran mağazaları açmak isteyen yatırımcılar, bugün başarı hikayemizin birer ortağı olmaya devam ediyor. Niyazi Kesim Restoran ailesine katılmak için franchise başvurunuzu web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Niyazi Kesim Restoran | Bafra Pidesi, Bafra Yöresel Lezzet, Bafra Nokulu